Навчальна робота

Всеукраїнський онлайн-урок “Європа починається з тебе”

Сьогодні учні 10 – х класів долучилися до Всеукраїнського онлайн-уроку “Європа починається з тебе” до Дня Європи в Україні.

viber image 2019 05 15 14.35.17 - Всеукраїнський онлайн-урок “Європа починається з тебе”

Даний захід спрямований на популяризацію європейських демократичних цінностей та європейської інтеграції серед учнів, формування “європейської свідомості” та відчуття “громадянина Європи”, усвідомлення серед молодих українців своєї приналежності до Європи.

viber image 2019 05 15 13.56.26 - Всеукраїнський онлайн-урок “Європа починається з тебе”

Діти разом з учасниками в студії активно обговорювали питання та ділилися своїми міркуваннями.

viber image 2019 05 15 14.35.16 - Всеукраїнський онлайн-урок “Європа починається з тебе”