ЗНО

Розпочато реєстрацію на пробне ЗНО 2015

ПОРЯДОК
реєстрації учасників пробного зовнішнього оцінювання
навчальних досягнень випускників навчальних закладів системи
загальної середньої освіти в 2015 році

1. Учасниками пробного зовнішнього оцінювання (далі – пробне ЗНО) є особи, які зареєструвалися для його проходження та здійснили оплату.

2. Реєстрація учасників пробного ЗНО здійснюватиметься регіональними центрами оцінювання якості освіти з 01 листопада 2014р. до 15 грудня 2014р. через мережу Internet.

3. Ви можете зареєструватися та взяти участь в одному із запропонованих в той чи інший день тестувань:

  • 21 березня 2015р. – з української мови і літератури;
  • 28 березня 2015р. – з математики, історії України, біології, географії, хімії, фізики, російської мови, англійської мови, німецької мови, французької мови, іспанської мови.

4. На сайті Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти (далі – Вінницький РЦОЯО) можуть зареєструватися лише особи, які проживають у Вінницькій, Житомирській та Хмельницькій областях.
Особи, які проживають на території інших областей України, можуть зареєструватися через сайт відповідного регіонального центру.

5. Для реєстрації особи, яка виявила бажання взяти участь у пробному ЗНО, необхідно:

5.1. Зайти на сторінку реєстрації на пробне ЗНО.

5.2 Заповнити реєстраційну форму; створити свою персональну сторінку “особистий кабінет”; вибрати предмети пробного ЗНО;

5.3 З персональної сторінки роздрукувати квитанцію на сплату вартості послуг для проведення пробного ЗНО (на кожен вибраний учасником предмет квитанція роздруковується окремо).

Вартість одного тестування для одного учасника складає 89 грн. 00 коп.

5.4 На основі цієї квитанції здійснити оплату в банківських установах України або в установах інших учасників фінансових послуг не пізніше 20 грудня 2014р.

5.5 Роздрукувати запрошення-перепустку (після того, як кошти за участь у пробному ЗНО будуть на рахунку Вінницького РЦОЯО та після визначення Вінницьким регіональним центром Вашого пункту пробного тестування), де вказано час і місце проведення пробного ЗНО.

Факт зарахування коштів Ви може побачити на своїй персональній сторінці «особистий кабінет» (вхід за допомогою логіна та пароля, який Ви вкажете під час реєстрації).

6. Оплачена квитанція є підтвердженням факту реєстрації на пробне ЗНО. Неоплачена у встановлений термін заявка анулюється.

7.У разі неучасті особи у пробному ЗНО сплачені кошти не повертаються. Ця особа має право отримати примірник тестового зошита і правильні відповіді до тестових завдань, звернувшись у триденний термін за адресою, указаною в запрошенні-перепустці.

8. Оплачена квитанція вважається підтвердженням ознайомлення та згоди учасника з п.7 даного Порядку.

9. При вході до пункту пробного тестування учасник повинен пред’явити такі документи:
  • запрошення-перепустку;
  • квитанцію про сплату вартості послуг на проведення пробного ЗНО;
  • паспорт (свідоцтво про народження).

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button