Виховна роботаСторінка психолога

16 днів проти насильства

В умовах війни гостро постає проблема насильства.
З метою формування нетерпимого ставлення до цієї проблеми та щасливого майбутнього .

zobrazhennya viber 2022 12 13 14 17 44 413 1400x1050 - 16 днів проти насильства

Ми провели Всеукраїнську акцію “16 днів проти насильства”.
Розпочинаємо заходи з питань профілактики насильства в сучасному світі.Практичний психолог провела інтерактивне заняття з учнями 9-х класів на тему “Агресія та їх наслідки ” “Чому небезпечно тамувати гнів і як навчитися правильно висловлювати негативні емоції”. Метою зустрічі було:
ознайомити з причинами появу агресивності, тривожності та гніву;
здійснили діагностику оцінювання власних емоцій;
розповісти шляхи самостійного подолання негативних емоцій, не пригнічуючи і не подавляючи їх у собі.
Із учнями 7-8 класів було проведено
Тренінгові заняття “Школа проти СНІД-у” ,”ВІЛ/СНІД передбачити , уникнути не захворіти “

zobrazhennya viber 2022 12 13 14 13 46 592 1400x1050 - 16 днів проти насильства

Мета занять: ознайомити учнів з ризиками інфікування ВІЛ/СНІД, усвідомити зв’язок між способом Життя й ризиком інфікування, дати первинну інформацію для учасників тренінгу про те, як передається і як не передається ВІЛ/ СНІД; навчити уникати ситуації, в яких можна заразитися ВІЛ/ СНІДом; розвивати вміння уважно ставитися до свого здоров’я; виховувати толерантне ставлення до людей з ВІЛ.
Із учнями 10,11 класів було проведено перегляд фільмів “Третє тисячоліття -рабство існує “, “Життя на продаж ” . До міжнародного дня боротьби із рабством.
Із учнями 5-6 класів була проведена акція “Наші долоньки проти насилля “.
Кожна дитина має право на щастя, любов і опіку. Але головне право – це право на життя, життя без насильства.

Практичний психолог: Ольга Гончар