Бесіда з елементами тренінгу «Фізіологічні можливості дитини на дорозі»

19 травня у ліцеї №1  для учнів 5А та 5Б класів було проведено  бесіду та тренінг «Фізіологічні можливості дитини на дорозі»

Мета  заняття –  надати можливість усвідомити учням взаємозв’язок уваги та зорово-моторної реакції і поведінки дитини на дорозі.

На людину впливають безліч подразників, але вона може зосередитись на одному об’єкті. Таку спрямованість організму називають увагою. Увагу можна порівняти з фільтром, що дає нам змогу зрозуміти одну інформацію перешкоджаючи розуміння іншої.

Класні керівники  О.О.Івіна та І.С.Хоптова  учнями 5-А класу та         5-Б провели цікаві та розвиваючі вправи на взаємозв’язок уваги та зорово-моторної реакції.

Учні під час тренінгових вправ активно та із зацікавленістю їх виконували, під час бесіди учні активно відповідали на задані їм питання. У кінці ми активно зозглядали певні ситуації і як реагувати на них та провели. Рефлексія усвідомлення про що дізналися діти у кінці нашого уроку.

Тому моя порада для учнів : Будьте уважні на дорозі. Пам’ятайте, що пройде деякий час, поки ви встигнете щось зробити і поки водій натисне на гальма. Увага на дорозі – це ваш помічник.

О.Гончар – психолог ліцею №1