Сторінка психолога

Як позбавитись від негативних установок?

Ви помічали коли-небудь таку тенденцію, що у радісних, позитивних людей в житті трапляється багато цікавих, приємних подій, успіхів, а у негативних – вічно якісь невдачі, нещастя? Така тенденція є і це не дивно. Наша підсвідомість взагалі вражаюча штука, захочемо побачити світ світлим і повним щасливих моментів, і воно з радістю підкине нам масу доказів цього факту, а якщо думати, що світ жахливий і несправедливий, саме у вашому житті все так і буде.

Думки взагалі мають таку властивість – матеріалізуватися. Вони здатні впливати не тільки на саму людину (характер, звички тощо), але і на різні ситуації й обставини. У це складно повірити, але це так. Для того, щоб уміти керувати своїм життям, треба на початку навчитися керувати власними думками. Негативні думки не принесуть вам ніякої користі в повсякденному житті. Якщо ви хочете досягти якоїсь мети, потрібно обов’язково налаштувати себе на позитив.

Як же це зробити? Часом позбавлення від негативних думок дається зовсім нелегко. В основному негативні установки відкладаються у людини під час якихось неприємних обставин і подій. Через деякий час, при повторенні схожої ситуації, ваша підсвідомість говорить, що вас знову спіткає невдача. І саме це заважає рухатися до заповітної мети. Раніше вважалося, що для позбавлення від таких думок, потрібно кожну з них ретельно опрацьовувати і аналізувати. В останні роки психологи прийшли до висновку, що подібні думки потрібно просто викинути з голови, стерти зі свого життя.

А взагалі у житті потрібно намагатися запам’ятовувати і акцентувати свою увагу тільки на яскраві і радісні події. Якщо ви будете дотримуватися цього правила, підсвідомість сама сформує позитивний образ мислення, і ви станете щасливі.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button