Золоті правила

•  Якщо дитина не хоче щось робити – не примушуйте її.  Залишіть завдання і поверніться до нього, коли в дитини з`явиться відповідний настрій, визріє інтерес.
      • Завжди треба пристосовуватися до потреб і інтересів дитини.
      • Частіше хваліть і підбадьорюйте, навіть, якщо не виходить.
      • Не робіть висновки за кожним разом. Дитина може довго не проявляти помітних ознак прогресу, потім стрімко просунутися вперед.
      • Не порівнюйте постійно дитину з іншими. Діти всі різні, якби це було не так, світ став би нецікавим.
      • Не виявляйте негативізму, якщо в дитини якесь уміння виробляється не тоді, коли ви на це чекаєте. Деякі діти повільно набирають запас знань і слів.
      • Не старайтеся переключити дитину на іншу діяльність, навіть, якщо вважаєте, що вона виконує її надто довго, дитина сама знає, коли їй потрібно зупинитися.
      • Вашим супутником має бути допитливість дітей, а не міркою – ставлення дитини до виховання.

Матеріал розмістив користувач: Косташ Сергій