Виховна роботаВиховна робота

Магічний урок доброчесності

З метою популяризації культури доброчесності у 8-А класі було проведено «Магічний урок доброчесності».
У цікавому та доступному форматі учні отримали базові знання про доброчесність, а також на конкретних прикладах змогли переконатися, що успішне суспільство – це насамперед доброчесне середовище.

zobrazhennya viber 2021 12 02 07 28 17 971 - Магічний урок доброчесності

Час пролетів дуже швидко і пізнавально. Школярам надзвичайно сподобалась зустріч з магічними героями, адже вони змогли отримати нові знання і вирішити різні ситуації, в яких опинилися їх однолітки, зіставити різні позиції щодо проблемних питань.
Під час заняття учні визначили основні правила, які допомогли орієнтуватися у грі.

zobrazhennya viber 2021 12 02 07 29 26 522 - Магічний урок доброчесності

У створений «Конверт цінностей» діти складали набори цінностей, які є дуже важливими в їхньому житті. Вправа «Щедрий кошик» спонукала замислитися над тим, чим кожна людина може насправді поділитися з іншими.

zobrazhennya viber 2021 12 02 07 29 10 708 - Магічний урок доброчесності

Кожна дитина змогла подивитися на себе збоку, відповівши на запитання тесту самооцінювання «Як я виявляю людяність». Чарівними та магічними виявилися для учнів розгадування кросворду, вправа «Відновіть прислів’я» .

zobrazhennya viber 2021 12 02 07 28 59 371 - Магічний урок доброчесності

В результаті весь ланцюжок завдань привів кожну групу класу до кінцевої мети: Для чого бути доброчесним? Цей урок дав можливість наблизити дітей до життя.
Вчителька: С.Слободян