Виховна роботаВиховна робота

«Толерантність врятує світ»

16 листопада – Міжнародний день толерантності, що урочисто був проголошений «Декларацією принципів толерантності», затвердженою  у 1995 р. на 28-й Генеральній конференції ЮНЕСКО.Толерантність …..Чому зараз ця тема є актуальною, особливо серед учнів-підлітків ?  Зовсім не секрет, що зараз все більшого поширення серед підлітків  отримали недоброзичливість, озлобленість, агресивність. Лише здоровий глузд має вирішувати, як зрозуміти поведінку інших і сприйняти їх такими як вони є, можливо не завжди близькими нам, українським вчителям  і ліцеїстам. Але ми повинні виховувати і розвивати в собі цю «терпимість», бо рецепт цьому завжди один-повага!

img 581947daff3f39d6c61a7abca2445b75 v 1400x1050 - «Толерантність врятує світ»

До  Дня толерантності у 8-В класі Городоцького ліцею № 1 було проведено виховну годину «Толерантність врятує світ»Під час виховної години ліцеїсти висловлювали своє бачення щодо толерантності, було проведено дослід, який показав,що всі ми дуже різні, з учнями було проведено тест «Чи толерантна я людина?» ,а також цікавими виявилися різноманітні рольові ігри та інсценізації ситуації « Зустріч подруги після хвороби» та вправа « Як проявляти толерантність».

img 20201113 143408 1 - «Толерантність врятує світ»

Також на виховну годину було запрошено ст.інспектора ювенальної превенції Городоцького відділу поліції – Савчук Катерину Сергіївну, яка розповіла дітям про здатність сприймати життя без агресії і про сприйняття думки інших людей, не порушуючи їх права та свободу.

img 20201113 143510 - «Толерантність врятує світ»

Толерантність – це насамперед  чесність… Це термін, який означає, що ви терпите думки інших, навіть якщо ви не погоджуєтесь.

img 20201113 145546 - «Толерантність врятує світ»

Толерантність – це не якісь вчинки, поблажливість чи потурання, це – здатність сприймати інші погляди шляхом встановлення довірливих взаємовідносин, співпраці та компромісу.

Класний керівник 8-В класу : Бас Л.П