Тиждень безпеки дорожнього руху

З метою запобігання дитячому дорожньо-транспортному травматизму, формування навичок безпечної поведінки на вулицях і дорогах, удосконалення і узагальнення знань з безпеки дорожнього рух, правил пішоходів, безпечного поводження під час руху до ліцею і додому  в Городоцькому ліцеї №1 пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху.

zobrazhennya viber 2021 05 22 13 56 22 - Тиждень безпеки дорожнього руху

У рамках Тижня були проведені різноманітні тематичні заходи відповідно до розробленого плану.

zobrazhennya viber 2021 05 22 13 59 08 - Тиждень безпеки дорожнього руху

Протягом усього тижня діяла тематична виставка «Вивчай правила дорожнього руху!», яку підготувала завідувач бібліотеки Н.П.Панкевич.

zobrazhennya viber 2021 05 22 14 01 25 - Тиждень безпеки дорожнього руху

17 травня педагогом-організатором Л.П.Бас  та вчителем інформатики О.В.Коваленко для учнів 6-А та 10-А класів спільно з працівниками поліції, був організований та проведений  виховний захід «Безпека на дорозі – безпека життя».

dsc09289 - Тиждень безпеки дорожнього руху

18 травня медична сестра В.В.Чернецька спільно із вчителем Основ здоров’я  М.А. Масною для учнями 10-х класів провели практичні навчання  з домедичної допомоги на тему:  «Знаю, вмію, врятую». Під час практичних занять учні ліцею мали можливість  ознайомитися із правилами надання долікарської допомоги.

Вчителі української мови   В.Л.Ліванська, І.О.Болотюх із учнями 6-х класів написали диктанти  на тему: «Безпека велосипедиста».

Вчитель інформатики О.В.Коваленко із учнями 8-10 класів створили  відеопрезентації на теми: «П’ять факторів ризику у ДТП», «Світловідбивачі. Що це таке? Як вони працюють? Які бувають?»,«Захист дітей у автомобілі», «Життя без ризику», «Небезпечні та безпечні місця переходу вулиць нашого міста».

19 травня для учнів 5-х класів практичним психологом О.В.Гончар та класними керівниками  О.О.Івіною, І.С.Хоптовою, були проведені бесіда з елементами тренінгу «Фізіологічні можливості дитини на дорозі».

Вчителем образотворчого мистецтва Н.А.Сірою із учнями 6-А класу був організований конкурс малюнку на асфальті «Правила дорожнього руху знай — життя та здоров’я зберігай!» та конкурс малюнків з учнями 7-х класів на тему: «Дорожні знаки – твої друзі».

З метою привернення уваги громадян до жахливих масштабів смертності на  дорогах, а також дотримання  правил дорожнього руху і безпеки, підвищення водійської культури учасники Городоцького осередку «Хома»  провели акцію на вулицях нашого міста «Бережи своє здоров’я».

21 травня  у кожному класі  був проведений  єдиний Національний урок “Безпечна дорога додому”.  Урок проходив у різних формах – це   уявні мандрівки, конкурси, вікторин зі знання Правил дорожнього руху, театралізовані дійства з тематики безпеки дорожнього руху.

У 6 –Б клас на урок завітали Начальник сектору реагування патрульної поліції ВПД №1ХРУП ГУНП в Хмельницькій області капітан поліції М.М. Бельський, інспектори СРПП ВПД №1ХРУП ГУНП в Хмельницькій області старший сержант поліції В.А.Даньковський, старший лейтенант поліції В.В.Грондецький. Вони  провели бесіду і ознайомили ліцеїстів з місцями безпечного переходу проїжджої частини дороги, із дорожніми знаками, закріпили і актуалізували знання учнів про дорожній рух і правила безпечної поведінки на вулицях.

Вчитель обслуговуючої праці Н.Б.Сокальська  із учнями 9-Б класу організувала показ  одягу із світловідбиваючими стрічками «Безпека, як тренд».

22 травня  лідерами учнівського самоврядування  спільно з учасниками Городоцького осередку  «ХОМА» була проведена вікторина серед учнів 5-х класів на тему: «Безпечний рух – твій вірний друг».

Проведені заходи були цікавими, змістовними і сприяли повторенню, вивченню та закріпленню знань Правил дорожнього руху.

Кожна дитина почуває себе у безпеці тоді, коли знає, як правильно діяти у тій чи іншій екстремальній ситуації. Сьогодні, навчаючи дітей правилам дорожнього руху, ми закладаємо надійний фундамент майбутнього безпечного життя.

Н.А.Сіра, заступник директора з виховної роботи