Головна , Робота гімназії , Виховна робота , Виховна робота , 10 квітня в Будинку культури міста Кам’янець-Подільський відбувся півфінал обласного етапу Всеукраїнського фестивалю «Дружини юних пожежних»

З метою навчання підростаючого покоління правилам безпечної поведінки, навичкам діяти індивідуально та колективно в різних життєвих і надзвичайних ситуаціях, формування у дітей поваги до професії пожежного, залучення молоді до вивчення історії пожежно-рятувальної служби, розвитку особистих творчих здібностей дітей та підлітків, популяризації серед дітей та молоді здорового й активного способу життя, 10 квітня в Будинку культури міста Кам’янець-Подільський відбувся півфінал обласного етапу Всеукраїнського фестивалю «Дружини юних пожежних». В змаганнях як і багато років поспіль брала участь команда Городоцької гімназії «Вогнебій».  В нелегкій та самовідданій боротьбі наша команда зайняла почесне ІІ місце, що дає змогу взяти участь у фінальній частині змагань.

Бажаємо команді «Вогнебій» вдалого виступу та перемоги в фінальній частині змагань.

Матеріал розмістив користувач: Косташ Сергій