Головна , Робота гімназії , Виховна робота , Виховна робота , 17 лютого у нашому місті було проведено свято Стрітення

17 лютого у нашому місті було проведено свято Стрітення

Одне з найбільших свят лютого – Стрітення, яке подекуди йменували ще дохристиянськими назвами “зимобор” або “громовище”.  Цього дня, вважалося, зима з літом зустрічається й бореться. І хоча ще лежав сніг та вертались морози, все ж люди знали, що “Лютневий сніг весною пахне”.

17348974

17 лютого у нашому місті було проведено свято Стрітення. До цього свята був оголошений конкурс на кращу льодову фігуру.

11365515

Учні гімназії створили фігури Шрека та Губки Боба. Ці снігові скульптури перемогли у номінації «Кращі казкові герої».

Дякуємо учням 11 класів за активну участь, проявлену творчість та фантазію.

Матеріал розмістив користувач: Косташ Сергій