Виховна робота

Весна Перемоги

Пам’ять. Це не просто частина історії. Пам’ять – це наша совість, біль, наша гордість. Пам’яті наших дідів, батьків і старших братів, пам’яті вічно молодих солдатів і офіцерів, що мужньо боролися з ворогом і перемогли, пам’яті тих, хто поліг смертю хоробрих, пам’яті всіх, чиї серця обпалила Друга світова війна присвячується.

DSC 0230 - Весна Перемоги

Сьогод­ні, 8 травня, у гімназії членами учнівського самоврядування та учнями 5(9)А класу  був проведений загальношкільний захід «Весна Перемоги». Присвячений Дням Пам’яті та Примирення. Діти продемонстрували сценку про учнів 10 класу, яких торкнулася війна. Також усі присутні вшанували хвилиною мовчання усіх полеглих за роки війни. Ніхто не залишився байдужим. Майже в усіх присутніх бриніли на очах сльози.

DSC 0259 - Весна Перемоги

Дорогою ціною заплатив український народ у найстрашнішій за всю світову історію війні.

 Вже минає 73 рік з тієї травневої ночі, коли замовкли останні постріли гармат, настала тиша, прийшов мир, довгожданий, вистражданий, оплачений найвищою ціною, ціною крові і сліз. Все далі відходять грізні і важкі роки Другої світової війни, але не згасає пам’ять про тих хто віддав своє життя і захистив рідну землю від ворогів.

DSC 0256 - Весна Перемоги

День пам’яті полеглих у Другій Світовій війні – це лише часточка великої данини пошани полеглим і живим ветеранам, які своєю кров’ю відстояли нашу свободу. Мало залишилось учасників тих подій, але всі ми щиро вдячні їм.

Чимало свят дарує нам весна,

Як в рідний дім повернення з дороги.

Та є найбільш хвилюючим для нас

Величне свято Перемоги.

Це свято не затьмариться в віках.

В цей день нестимуть люди завжди квіти,

Не обміліє пам’яті ріка –

В серцях нащадків буде вічно жити…

Класний керівник 5(9)А класу – Коваленко О.В.

 

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button