Виховна робота

Урок на тему «Інтимні селфі в Інтернеті – жарт чи небезпечний ризик?»

Сьогодні електронною павутиною користується кожен п’ятий українець. Розвиток сучасної глобальної мережі Інтернет дав поштовх у розвитку різного виду страхів для дітей та їхніх батьків. Дорослі, не завжди маючи досвід спілкування в мережі, щонайменше, стривожені доступом своїх чад до цієї «темної та страшної мережі». Ніхто не заперечуватиме, що тепер Інтернет відіграє важливу роль у житті людей. Просто вражає, скільки часу у нас забирає Інтернет.

1 - Урок на тему «Інтимні селфі в Інтернеті – жарт чи небезпечний ризик?»

Сьогодні, 8 лютого, з  уроком на тему «Інтимні селфі в Інтернеті – жарт чи небезпечний ризик?» інспектор ювенальної превенції Городоцького ВП ГУНП в Хмельницькій області Загранюк А.В. завітав до учнів 10-А класу.

viber image 2019 02 08 12.49.53 - Урок на тему «Інтимні селфі в Інтернеті – жарт чи небезпечний ризик?»

Учні подивилися відеоролик та обговорювали різні ситуації, що пов’язані з небезпеками інтернету, які можуть статися у житті. Також вони дізналися, що налагоджуючи довірливі стосунки з дитиною та використовуючи фейкові акаунти в соціальних мережах, злочинці можуть вимагати у дитини інтимні фотографії та шантажують її, погрожуючи розіслати фото знайомим, вимагають більш інтимні матеріали, гроші чи приватні інтимні зустрічі.

viber image 2019 02 08 12.49.36 - Урок на тему «Інтимні селфі в Інтернеті – жарт чи небезпечний ризик?»

Окремою проблемою є  – секстинг – надсилання підлітками своїх інтимних фото одне одному, що може призвести до небажаного поширення таких матеріалів і (кібер)булінгу дитини.

viber image 2019 02 08 12.49.35 - Урок на тему «Інтимні селфі в Інтернеті – жарт чи небезпечний ризик?»

Також учні обговорили можливі ризики потрапляння в схожу ситуацію та пропонували шляхи її вирішення.

Класний керівник – Коваленко О.В.

 

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button