Активний відпочинок

Після сумлінної праці настає заслужений відпочинок. Відпочинок у будь-якому віці має бути активним. Це обов’язково заняття різноманітними видами спорту, туристичні походи, плавання, цікаві й змістовні бесіди з однолітками, танці тощо.

32965003 300x200 - Активний відпочинок

Відпочиваючи на канікулах учні 1(5)А класу відвідали розважальний цент «Скай Парк», що у місті Хмельницькому. Величезні батути, тарзанки, гойдалки, «басейн» наповнений кубиками, численні розваги стали справжнім святом для дітей.

65956416 300x200 - Активний відпочинок

Наполегливо працюючи й активно відпочиваючи, ми привчаємо себе до правильного способу життя. А правильний спосіб життя — це і міцне здоров’я. Так намагаймося робити наше життя цікавим, адже це в наших руках.

gif;base64,R0lGODlhAQABAAAAACH5BAEKAAEALAAAAAABAAEAAAICTAEAOw== - Активний відпочинок

Класний керівник
Коваленко О.В.