Оголошення
Головна , Робота ліцею , Виховна робота , Виховна робота , Бажання зіткані з кольорів веселки
IMG 0529 620x330 - Бажання зіткані з кольорів веселки

Бажання зіткані з кольорів веселки

Усе в цьому світі має свій початок та кінець. Спливає і шкільна юність. 3 вересня для одинадцятикласників пролунав перший дзвінок, який покликав в останню подорож по країні знань. Перед ними найскладніший етап, етап вибору майбутньої професії, підготовка до ЗНО.

Risunok1 - Бажання зіткані з кольорів веселки

 Ми спробували озирнутися назад – у світле минуле, що називається  Дитинством та безтурботним життям. Пригадали 2008 рік 1 вересня, коли ми стали першокласниками; випуск-прощання з початковою школою, переступивши поріг гімназії, ми не стали п”ятикласниками, а знову першокласниками.Впродовж 6 років гімназійного життя було багато цікавих, незабутніх моментів. Батьки раділи кожному здобуткові, хвилювалися за кожну контрольну роботу. І цього разу благословили на успішний рік.

IMG 0529 - Бажання зіткані з кольорів веселки

 На свято 11А класу завітала чарівниця, яка пообіцяла здійснити мрії і бажання 11- класників( звісно, при умові, якщо вони будуть наполегливо працювати).

IMG 0723 - Бажання зіткані з кольорів веселки

Класний керівник – Денисюк Т.В.

Матеріал розмістив користувач: Коваленко Олена

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

5 × 1 =

x

Прочитайте також

zobrazhennya viber 2019 06 08 18 24 29 - «Джура - 2019»

«Джура – 2019»

7 – 8 червня у с.Кузьмин проходив районний етап дитячо-юнацької військово-спортивної патріотичної гри Українського козацтва ...