Березень в Україні часто називають Шевченковим

І це не випадково: щороку навесні Великий Кобзар приходить до нас і щороку новим, неповторним. Тарас Григорович Шевченко – велика і невмируща слава українського народу.

10 1050x1400 - Березень в Україні часто називають Шевченковим

У ці дні  учні 6-В класу на святі «Крилате слово Кобзаря» згадали, ким був Тарас Шевченко, яку роль відіграв у становленні нашої держави, а також ознайомились з маловідомими фактами з життя найвідомішого українського поета.

3 1400x630 - Березень в Україні часто називають Шевченковим

“Незлим тихим словом” згадували нашого пророка, який залишив чудові твори. Прекрасно продекламували вірші і ще раз дали змогу відчути присутність Тараса Григоровича Шевченка у серцях кожного з нас. Линули пісні, написані Шевченком.

2 1400x630 - Березень в Україні часто називають Шевченковим

Діти переглянули серію цікавого проекту «Книга-Мандрівка. Україна», що показала школярам сучасного Тараса Григоровича.

1 - Березень в Україні часто називають Шевченковим

Пишаємося, що одного роду-племені з нашим великим Тарасом.