Головна , Робота гімназії , Виховна робота , Виховна робота , Бесіда «Недопущення вчинення неповнолітніми адміністративних та кримінальних правопорушень»
IMG 6377 620x330 - Бесіда «Недопущення вчинення неповнолітніми адміністративних та кримінальних правопорушень»

25 квітня у Городоцькій гімназії для учнів 5(9)Б класу була організована та проведена бесіда профілактичного характеру на тему: «Недопущення вчинення неповнолітніми адміністративних та кримінальних правопорушень».

IMG 6377 - Бесіда «Недопущення вчинення неповнолітніми адміністративних та кримінальних правопорушень»

Старший інспектор ювенальної превенції Городоцького відділу поліції Загранюк А.В. та члени молодіжного патріотичного руху ХОМА розповіли гімназистам про юридичну відповідальність,

IMG 6416 - Бесіда «Недопущення вчинення неповнолітніми адміністративних та кримінальних правопорушень»

опрацювали поняття «кримінальна відповідальність» та «кримінальне покарання»,

IMG 6410 - Бесіда «Недопущення вчинення неповнолітніми адміністративних та кримінальних правопорушень»

ознайомили  з особливостями кримінальної відповідальності неповнолітніх та причинами зростання підліткової злочинності в Україні.

IMG 6412 - Бесіда «Недопущення вчинення неповнолітніми адміністративних та кримінальних правопорушень»