Виховна робота

Безпека як тренд

Проблема захисту людини від небезпеки у різних умовах її перебування виникла одночасно з появою на Землі наших далеких пращурів. Це були небезпечні природні явища, певні представники біологічного світу. Згодом стала з’являтися небезпека, творцем якої стала сама людина. У теперішній час людина більше всього страждає від небезпек, які сама ж і створила. Вона перманентно живе і діє в умовах потенційних небезпек, що постійно змінюються.

dsc09677 - Безпека як тренд

З появою автомобілів, виникло питання, як забезпечити безпеку їх руху та безпеку пішоходів.

       Для цього були створені правила дорожнього руху, які обов’язкові для виконання всіма учасниками дорожнього руху. Вони встановлюють єдиний порядок руху на всій території України. Виконання цих правил – запорука у збереженні свого життя на дорозі.

dsc09694 - Безпека як тренд

Зазвичай в усіх дорожньо-транспортних пригодах винними вважають тих, хто в момент аварії був за кермом. Однак є чимало випадків, коли водій автомобіля фізично не встигає відреагувати. Тим паче, коли річ йде про пішоходів чи велосипедистів, які у темний час доби не мають на собі світловідбивачів і їх просто не видно на дорозі. Кількість постраждалих від ДТП можна було б зменшити в рази, якби кожен пішохід або ж велосипедист дбав про те, щоб бути помітним на дорозі.

dsc09686 - Безпека як тренд

У 1939 році Міжнародна науково-практична конференція компанія 3M, також відома як Minnesota Mining and Manufacturing Company (USA), створила перші елементи, засновані на світловому відображенні. Винахід у вигляді плівки наклеювали на придорожні знаки. Сьогодні її застосовують для забезпечення безпеки руху, що дає можливість за рахунок світла фар на досить далекій відстані від дорожнього знаку розпізнати напис.

dsc09685 - Безпека як тренд

Проаналізувавши  особливості та асортимент світловідбіваючих елементів, визначено потреби групи споживачів та модні тенденції, на основі чого розроблено колекцію одягу для молоді з використанням світловідбиваючих елементів для забезпечення безпеки життя пішоходів на дорогах.

     Учні 9Б продемонстрували  одяг та аксесуари  із світловідбиваючими елементами. Це кепки, шляпи, спідниці, жилетки, а також аксесуари:  намисто, обручі, браслети, сумки, брошки.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button