Бібліотека – це скарбниці всіх багатств людського духу

Бібліотеки – це скарбниці всіх

багатств  людського духу.

Г.Лейбніц

30 вересня – Всеукраїнський день бібліотек, який відзначають в Україні з 1998 року. Сучасна бібліотека – це не просто книгозбірня, а й центр духовного становлення особистості, культури учнів, надбань вітчизняної і світової культури.

zobrazhennya viber 2020 10 01 08 42 05 1400x1050 - Бібліотека - це скарбниці всіх багатств людського  духу

Шкільна бібліотека – територія комфорту,  адже  учні заходять  сюди не тільки для того, щоб взяти необхідну їм книгу чи словник. Іноді їм просто хочеться посидіти в тиші читального залу, полистати книгу, журнал чи енциклопедію, помалювати, а може і помріяти.

zobrazhennya viber 2020 10 01 08 42 01 1400x1050 - Бібліотека - це скарбниці всіх багатств людського  духу

Згодом ці діти починають більше спілкуватися з бібліотекарем, допомагають їй при оформленні книжкової виставки чи в «лікуванні» книжок. А деякі з них стають бібліотечними активістами. Саме вони допомагають  розкласти ілюстрації, декорації, доглядати за вазонами, підготувати бібліотечні уроки, ігри для учнів 5-6 класів,  креативно оформити виставку.

zobrazhennya viber 2020 10 01 08 42 011 1400x1050 - Бібліотека - це скарбниці всіх багатств людського  духу

Напередодні Всеукраїнського дня бібліотек завідувач шкільної бібліотеки Панкевич Н. оформила тематичні виставки «Любіть книгу!». На виставці розміщені цікавинки про найвидатніших  письменників Європи,крилаті вислови про книги та бібліотеки,  а ще – кросворди, вікторини, творчі завдання тощо.

З п´ятикласниками були проведені бібліотечні уроки – екскурсії            « Вічне диво, ім’я якому –  книга». А  з учнями 6 класу бібліотекар провела  урок – вікторину « Подорож книжковим морем»

У приміщені шкільної бібліотеки корпусу №1 оформлена книжкова виставка «Мудрість і чарівність книги», а в бібліотеці корпусу №1 – «Книга – мудрість віків».

zobrazhennya viber 2020 10 01 08 42 052 1400x1050 - Бібліотека - це скарбниці всіх багатств людського  духу

Учні 5-их класів приклали чимало старань, кмітливості та фантазії при створенні власних книжок. У конкурсі казкарів – вигадників переможцями стали учениця 5-а класу Чернецька Вероніка і учениця  5-б класу Чагарин Валерія..

zobrazhennya viber 2020 10 01 08 42 1 1400x1050 - Бібліотека - це скарбниці всіх багатств людського  духу

Юні поети прийняли участь у конкурсі віршів про літературних героїв. Перемогла у поетичному конкурсі учениця 6 –б класу Боднар Маргарита, яка склала чудовий вірш  про Гаррі Поттера.

zobrazhennya viber 2020 10 01 08 42 02 1050x1400 - Бібліотека - це скарбниці всіх багатств людського  духу

Панкевич Н.П.