Благодійний концерт «Дитячими долонями закриєм Україну»

28 квітня 2023 року у СК «Епіцентр» відбувся благодійний концерт,який був організований педагогами та учнями Городоцького ліцею № 1. Наш концерт мав за мету благодійну ціль – усі зібрані кошти з концерту будуть спрямовані на переобладнання автомобіля для випускника нашого освітнього закладу №1 Сергія Собка. До цієї події ми готувалися заздалегідь. На концерт були відібрані номери патріотичного спрямування. Українці переживають найскладніший час і почали відповідально і з гордістю ставитися до свого рідного, до свого мистецтва. Усі разом ми згадали Героїв – учнів та випускників нашого освітнього закладу і випускників Городоцької загальноосвітньої школи № 3. Пам’ять Героїв, а також усіх загиблих під час війни вшанували хвилиною мовчання. Сумно від того, що відходять у вічність найкращі. Цвіт української землі. Безстрашні, мужні наші Герої, що віддали своє життя за свободу рідної землі. Вони заслуговують, щоб про них пам’ятали. Наш благодійний концерт був дуже насичений. Концертна програма містила вокальні, інструментальні, танцювальні та театральні номери. Зал підтримував юних артистів гучними оплесками. Артистичність та щирість учасників концерту багатьох присутніх зворушила до сліз. Фінальним номером благодійного концерту став виступ педагогів, які зачитали актуальний вірш Надії Красоткіної «А знаєте, чого я зараз хочу…» Концерт складався з 28 творчих номерів. Після завершення концертної програми вчителі та волонтери розкрили благодійні скриньки для підрахунку зібраних коштів. Їх виявилося 27 тисяч 579 гривень 50 копійок. В останній момент підрахунку одна з учениць доклала ще 20 гривень. Вчинок дівчинки викликав ланцюжкову реакцію — присутні вирішили докласти ще до «круглої» цифри. Долучилися до цього і журналісти Городок.City. Остаточний результат збору коштів — 28 тисяч гривень. — Ці кошти підуть на придбання необхідних запчастин і переобладнання авто для Сергія Собка. — сказав колишній учень Городоцького ліцею №1, волонтер Роман Ющишин, якому вчителі передали зібрані гроші. — Дякуємо всім, хто долучився: кожній родині, кожній дитині. За нами — перемога. З такими активними та патріотичними дітьми в України є майбутнє. Хочемо висловити щирі слова подяки Валерію Парамею,директору СК «Епіцентр К» у м. Городок,за допомогу у проведенні благодійного концерту, Андрію Копицяку,викладачу ДМШ, за музичний супровід заходу,Лесі Якубко, в.о. директорки Городоцького краєзнавчого музею, за надане обладнання, а також усім учасникам,педагогам,працівникам Городоцького ліцею №1 та благодійникам,які долучилися до патріотичного мистецького заходу. Нехай усе добро повернеться сторицею! Віримо у ЗСУ! Слава Україні! Героям Слава! Україна понад усе!