Благодійний вечір відпочинку «В світі шоу-бізнесу»

В п’ятницю 29 листопада в Городоцькому ліцеї №1 відбувся благодійний вечір відпочинку «В світі шоу-бізнесу», який підготували та провели учні 9-В і 10-А класів.

Протягом усього дійства учні дивували глядачів своєю кмітливістю, творчістю і харизмою. З задоволенням  розігрували сценки, які підготували та проводили ведучі Міщишена Олександра та Зюбрівська Христина.

1 - Благодійний вечір відпочинку «В світі шоу-бізнесу»

Протягом вечора були такі  телепередачі, як «Битва екстрасенсів», « Танці з зірками», « Голос країни». У «Битві екстрасенсів» брали участь: Сокальський Назар, Кульчицька Софія, Михайлова Дар’я, Роженко Богдан, Моніка Гурняк. У «Голосі країни» брали участь: Владислав Долгіх, Кульчицька Софія, Михайлова Дарина, Міщишена Олександра, Зюбрівська Христина, Гаджук Вікторія, Юлія Ринда, Грінкевич Ігор, Шамудило Анна. Також дівчата і хлопці підготували гарний танець, який прикрашав дійство.

zobrazhennya viber 2019 11 29 21 14 54 - Благодійний вечір відпочинку «В світі шоу-бізнесу»

Після урочистої частини всіх охочих запросили на дискотеку.

Вечір сподобався як учасникам, так і відвідувачам.