Оголошення
2 2 620x330 - Булінг в школі

Булінг в школі

          14 вересня  відбулася зустріч учнів 11 класів з  старшим інспектором сектору  ювенальної превенції  Городоцького відділу поліції  з Загранюком  Андрієм  Віталійовичем.
Зустріч була направлена на профілактику підліткової злочинності, недопущення втягування дітей у протиправну діяльність, запобігання іншим негативним проявам у підлітковому  середовищі, адже забезпечення безпеки підростаючого покоління є одним з найважливіших завдань, яке стоїть перед органами внутрішніх справ.
3 2 - Булінг в школі
              Андрій Віталійович  провів змістовну розповідь, в якій пояснив про права та обов’язки дітей та кримінальну відповідальність, яку вони несуть в разі скоєння злочину або адміністративного правопорушення. Він закликав дітей сумлінно вчитися, адже знання допомагають у різних життєвих ситуаціях та висловив упевненість, що ця зустріч вбереже школярів у майбутньому від непотрібних і невірних вчинків. Розповів учням про згубні наслідки вживання алкоголю, тютюнопаління, наркоманії, про кримінальну відповідальність, яка передбачена за зберігання, вживання та розповсюдження наркотиків.  Окремо виділено  питання про проблему булінгу та несення відповідальності як учня буллера так  і його батьків.
1 2 - Булінг в школі
           Також, психолог  ліцею Павонська Олена Олексіївна  провела лекцію на тему : «Булінг в школі» ” завданням якої було навчити учнів як попередити або належним чином відреагувати на випадки насильства в учнівському середовищі, розяснити школярам, що вони не є нормою, а фактично являються злочином – і тому мають правові наслідки. Олена Олексіївна розкрила сутність проблеми булінгу серед учнів та надала поради в випадках тиску на особистість.

Адміністрація школи вдячна за співпрацю та висловлює сподівання на продовження розпочатого діалогу між учнями та представниками правоохоронних органів.

2 2 - Булінг в школі
                                                                                                    Класний керівник 11 б класу Ющишина Н.В. 

Матеріал розмістив користувач: Коваленко Олена

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

one + twelve =

x

Прочитайте також

0 02 07 8efc492ebbc57df67a5d696366a0076d0a24833f65b17b6c81e3b73a7a7b82ee full - Спорт - здоров'я, спорт - це сила

Спорт – здоров’я, спорт – це сила

День збройних сил України – одне з найважливіших свят в нашій країні, особливо в цей ...