Булінг як соціально-педагогічна проблема та шляхи її вирішення

Минулого року в українських школах зафіксували близько 109 тис. звернень до психологів через цькування: 39% з усіх звернень надходили від дітей, 29% – від вчителів, ще 5% – від сторонніх людей, а решта – від батьків вересня 2018 року у Городоцькому ліцеї №1  пройшло засідання МО класних керівників на тему: “Булінг як соціально-педагогічна проблема та шляхи її вирішення”

Розглянуто такі питання:

1. «Булінг як соціально-педагогічна проблема та шляхи її вирішення»- Сіра Н.А., заступник директора з виховної роботи .
  2. 3 1 - Булінг як соціально-педагогічна проблема та шляхи її вирішення
  3. «Підходи до розуміння булінгу, як форми шкільного насильства» – Богуш Л.Д.- голова МО класних керівників.
  4. 1 1 - Булінг як соціально-педагогічна проблема та шляхи її вирішення
  5. «Моя дитина – жертва булінгу: що робити  батькам» – практичні поради від психолога»- Павонська О.О., практичний психолог.
  6. 2 1 - Булінг як соціально-педагогічна проблема та шляхи її вирішення

Сіра Н.А., заступник директора з виховної роботи