Виховна роботаРозробки уроків

Cемінар вчителів біології

25 лютого 2015 року у нашій гімназії проходив семінар вчителів біології. Відкритий урок проводила вчитель біології, Гаврищук А.Д. у 2(6)А класі.

Тема уроку: «Голонасінні».

Мета уроку: познайомити учнів особливостями будови і життєдіяльності  голонасінних; розглянути різноманіття голонасінних, їх поширення; визначити їх роль у природі та житті людини.

Бас Рената, учениця 2(6)а класу, підготувала міні – проект про різноманітність і значення Голонасінних рослин.

100 2132 300x168 - Cемінар вчителів біології

Учні познайомилися із найдавнішими предками голонасінних – деревними папоротями.

100 2138 300x168 - Cемінар вчителів біології

Під час лабораторного дослідження учні розглядали гілки ялини, сосни, їх шишки і визначили їх подібність та відмінність. Розглянули життєвий цикл сосни і дізналися як утворюється насіння.

100 2147 300x168 - Cемінар вчителів біології

Учні дали порівняльну характеристику споровим і голонасінним, виконали усний диктант «Спіймай слово», у виді гри «Так» чи «Ні» узагальнили та закріпили знання з даної теми.