Головна , Робота гімназії , Виховна робота , Виховна робота , «Чорнобиль – наша печаль і скорбота»

«Чорнобиль – наша печаль і скорбота»

25 квітня 2018 року напередодні 32 річниці Чорнобильської трагедії учні 5(9)А класу (класний керівник – Коваленко О.В.) відвідали захід «Чорнобиль – наша печаль і скорбота», який відбувся у центральній районній бібліотеці.

Усі присутні подивилися відеоролик про подій того часу та поспілкувалися з очевидцями та учасниками ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС. Також вшанували усіх загиблих хвилиною мовчання.

Чорнобиль – то велика трагедія та урок для всього людства. І дай Бог, щоб такого більше не повторилося.

Ви чули, як плаче спустошена Прип’ять,
За скоєний гріх розіп’ята живцем,
Прип’ята до неба, щоб вічності випить,
Щоб вмити від бруду змарніле лице?
Регочуть іони малиновим дзвоном,
Вбиваючи блиск нерозкритих очей,
Ридає вночі божевільна мадонна,
Приймаючи з лона холодних дітей
В бездонність ночей.
І тихо ступає життя у полин,
І лине Чорнобильський дзвін.