Головна , Робота ліцею , Виховна робота , Виховна робота , “Чорнобиль… Трагедія… Пам’ять…”
DSC 0030 620x330 - "Чорнобиль... Трагедія... Пам'ять..."

“Чорнобиль… Трагедія… Пам’ять…”

26 квітня президент учнівського самоврядування Бас Рената та прем’єр-міністр Коріньовська Аксенія провели з учнями 1(5)Б класу годину спілкування “Чорнобиль… Трагедія… Пам’ять…”

DSC 0022 - "Чорнобиль... Трагедія... Пам'ять..."

Основна мета:  розширити знання учнів про Чорнобильську трагедію; наголосити про потенційну небезпеку радіації, розповісти про ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС; вчити застосовувати в повсякденному житті елементарні радіаційно – гігієнічні навички, розвивати в учнів уміння давати свою оцінку вчинкам, подіям, визначати основний зміст отриманої інформації; виховувати любов до рідного краю, природи, людяність, доброту.

DSC 0030 - "Чорнобиль... Трагедія... Пам'ять..."

Протягом години діти дізналися про причини та наслідки Чорнобильської катастрофи, радіацію та правила поводження у забрудненому середовищі, героїв Чорнобила, які існують рослини, які допомагають виводити радіацію з організму людей. Також переглянули короткий відеоролик “Чорнобиль. 15 фактів про катастрофу”.

DSC 0025 - "Чорнобиль... Трагедія... Пам'ять..."

Вшанували пам’ять тих людей, які ціною свого життя і здоров’я виконали свій обов’язок, і захистили людство від згубного впливу, хвилиною мовчання.

А на останок створили колажі “Яким я бачу життя на планеті Земля”.

DSC 0033 - "Чорнобиль... Трагедія... Пам'ять..."

Герої Чорнобиля відомі всьому світу. Їхніми іменами названі вулиці, про них написані книжки.

Ніколи не забувайте тих людей, які пожертвували своїм житіям заради нашого блага… Шануйте їхню пам’ять!

«Чи знаєш ти, світе,

Як гірко ридає полин,