Cпортивно-розважальний захід «Козацькі забави»

Україна! Країна краси і радості, різних звичаїв і обрядів, щирої народної пісні, швидкого танцю, пишної природи, а головне – добрих, гостинних людей.

Знати історію свого народу, значить впевнено та сплановано дивитися в майбутнє. Мова про козацтво в Україні почалася ще з 15 століття в районні річки Дніпра та Дону. Це були сильні, мужні, згуртовані чоловіки. Пам’ять про них береже історія до наших часів.

DSC 0186 - Cпортивно-розважальний захід «Козацькі забави»

11 жовтня 2019 року, з нагоди святкування Дня Захисника України,Покрови Пресвятої Богородиці та Дня Українського козацтва,у Городоцькому ліцеї № 1 відбувся спортивно-розважальний захід «Козацькі забави».

DSC 0226 - Cпортивно-розважальний захід «Козацькі забави» DSC 0221 - Cпортивно-розважальний захід «Козацькі забави»

Цьогоріч даний захід проводився у новому форматі.Свято вдалося на славу! Було дуже багато різноманітних та цікавих конкурсів на силу, спритність , рівновагу.

DSC 0233 - Cпортивно-розважальний захід «Козацькі забави» DSC 0238 - Cпортивно-розважальний захід «Козацькі забави» DSC 0255 - Cпортивно-розважальний захід «Козацькі забави»

Естафети, вікторина, борщ,– все це подарувало прекрасний настрій не тільки учасникам свята, а й усім присутнім.

DSC 0270 - Cпортивно-розважальний захід «Козацькі забави»

Відтак наша організація «Козацьке джерело» поповнилась новими членами – молодою козацькою зміною,учнями 5 класів, які прийняли присягу юних козачат, а наші козаки й козачки учні 6-7 класів показали нам на що вони здатні у спортивно-розважально-пізнавальному конкурсі.

Окремих гарних слів заслуговує перший конкурс свята, коли кожен клас мав представити свій курень. Це яскраві плакати і веселі девізи, енергійні танці та пісні.У позитивній атмосфері азарту народжувались нові таланти, відчувався дух згуртованості і дружби між учасниками. В другому конкурсі,під час вікторини,учні показали свої знання про історію козацтва, а третій конкурс визначив найспритніших козаків та козачок.DSC 0190 - Cпортивно-розважальний захід «Козацькі забави»

У підсумку, перше почесне місце та перехідний кубок виборов 7-В клас (класний керівник Бас Л.П.),

DSC 0295 - Cпортивно-розважальний захід «Козацькі забави»

друге місце – 7-А клас (класний керівник Савченко Н.В) та 6-А клас(класний керівник Гаврищук А.Д.),третє місце посіли:7-Б клас (класний керівник Ярчак Л.К.), 6-Б клас (класний керівник Липко Л.Г.) та 6-В клас (класний керівник Коберніцька Г.С.). Окремими відзнаками були відзначені курені 7-Б класу за «Найкраще представлення назви куреня» та 6-Б класу – «Емблема-обличчя куреня».

Це була одна із яскравих сторінок  життя нашого навчального закладу!

Проведене свято ще раз підкреслило, що козацькому роду не буде переводу!

Педагог-організатор – Бас Л.П.