viber image 2019 05 08 12.19.39 620x330 - ЦЕ ПОВИНЕН ЗНАТИ КОЖЕН

ЦЕ ПОВИНЕН ЗНАТИ КОЖЕН

З кожним роком все жвавіше стає на вулицях міста: рухаються машини, мотоцикли, автобуси. Одні машини везуть продукти та одяг до магазинів, інші – розвозять хліб, будівельні матеріали. Та для того, щоб автомобілі швидше постачали вантаж до місця призначення, необхідно створювати умови, за яких вони могли б без будь-яких перешкод рухатися містом.

viber image 2019 05 08 12.19.39 - ЦЕ ПОВИНЕН ЗНАТИ КОЖЕН

Щоб зберегти своє здоров’я, ми повинні чітко дотримуватися встановлених правил дорожнього руху.

viber image 2019 05 08 12.19.40 - ЦЕ ПОВИНЕН ЗНАТИ КОЖЕН

Саме по знанню правил дорожнього руху була проведена вікторина у 7 Б класі. Її провели спільно вчитель ОБЖ Масна М.А. та класний керівник Сокальська Н.Б. Клас був поділений на дві команди, яким задавалися запитання по правилах дорожнього руху Діти називали дорожні знаки, зображені на малюнках та пояснювали їх значення.

viber image 2019 05 08 12.19.42 - ЦЕ ПОВИНЕН ЗНАТИ КОЖЕН

А ще працювали біля дошки із таблицями, описуючи зображене та вказуючи на допущені помилки. Та найбільше дітям сподобалося завдання  в якому необхідно було назвати або проспівати фразу із пісні в якій йде мова про дорогу, автомобілі, пішоходів або водіїв.

viber image 2019 05 08 12.19.44 - ЦЕ ПОВИНЕН ЗНАТИ КОЖЕН

Набуті знання з правил дорожнього руху, які діти отримали на уроках ОБЖ та під час виховних заходів стануть дітям в нагоді у повсякденному житті, адже вони щодня переходять дорогу,  йдучи до школи та повертаючись додому.

Правил різних є багато, їх потрібно знати.

Про свою безпеку треба пам’ятати.

Бо розвага – це чудово, та життя – одне!

Поведешся необачно й лихо не мине.

Класний керівник – Сокальська Н.Б.