Виховна роботаСТОП-булінг

Ця рука ніколи не вдарить

Упродовж тисячоліть одна людина кривдить іншу людину, чинить насильство щодо неї.  У світі постійно відбуваються війни, напади на людей, дискримінація, приниження. Ми вже звикли сприймати насильство, як щось неминуче. Але ж прояви насильства порушують права людини, принципи вільного та справедливого існування. І коли насильство чиниться поруч з нами, чи у нас в домі, в школі, на вулиці,  ми можемо зупинити його. Іноді ми не усвідомлюємо, що втягнуті в коло насильства, бо можемо не знати, що певні насильницькі акти щодо нас порушують наші права, честь та гідність,не знаємо своїх прав, як захистити себе.

img 20221214 122738 1400x1400 - Ця рука ніколи не вдарить

“Ця рука ніколи не вдарить” під такою темою пройшла година спілкування у 6Б класі. Прогягом цього часу діти говорили про насилля, його прояви та види. Розбирали різні ситуації та шукали шляхи їх вирішення.

img 20221214 122937 1400x1050 - Ця рука ніколи не вдарить

Класний керівник- Олена Коваленко