Виховна робота

День безпечного Інтернету

06 лютого 2024 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”. Це вже 21 День безпечного Інтернету.

Метою Дня безпечного Інтернету є поширення знань про безпечне та відповідальне використання цифрових технологій для дітей та молоді.  Більш того, це запрошення для всіх до уважного онлайнового спілкування задля забезпечення найкращого цифрового досвіду.

У світі, де більшість життя проходить онлайн, безпека в інтернеті дуже важлива. Розуміння того, як долати загрози інтернет-безпеці та протистояти різним типам інтернет-атак, є ключем до забезпечення безпеки та захисту даних в інтернеті.

Для більшого розуміння та засвоєння навичок кібербезпеки та платіжної безпеки, ознайомлення з видами та сценаріями шахрайства, щоб уберегти учнів від таких випадків учителем інформатики Оленою КОВАЛЕНКО було проведено уроки з Правил платіжної поведінки та видів шахрайства серед здобувачів освіти 5-6-х класів. Під час яких діти ознайомилися з видами шахрайства, фейки,  дізналися як убезпечити свою інформацію в мережі інтернет, познайомилися зі способами створення та самі спробували створити надійні паролі до своїх акаунтів.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button