Головна , Робота гімназії , Виховна робота , Виховна робота , День фізичної культури та спорту в гімназії

День фізичної культури та спорту в гімназії

День фізичної культури та спорту в Україні

З самого ранку Городоцька гімназія  розпочала святкування Дня фізичної культури і спорту.

img_2201

День розпочався святковою лінійкою (навіть погода посприяла цьому), на якій зібралися усі учні закладу та їх учителі. Школярі вишикувалися на шкільному стадіоні, щоб продемонструвати свою любов до здорового способу життя.

img_2158

На шкільну лінійку завітали: богиня права й законного порядку – Феміда, яка принесла з собою символічний олімпійський вогонь, що уособлював символ нових звершень та перемог! За нею поспіла Олімпія, яка у свою чергу розповіла про історію перших спортивних ігор та змаганнь. Побажала усім гімназистам бути сильними, спритними та сміливими!

img_2187

На великій перерві вчителем фізкультури, Віриком Андрієм Костянтиновичем, були проведені різноманітні спортивні конкурси: підтягування на перекладені, стрибки на скакалці, дартс та ще багато цікавого, де учні із задоволенням могли  стрибати, бігати та визначити   найсильнішого та найспритнішого серед усіх. Пам’ятайте, що олімпійські чемпіони починаються саме тут, на шкільному стадіоні!

img_2264 img_2266 img_2260 img_2271

Потягом дня на інформаційному стенді була розміщена інформація, де гімназисти мали змогу ознайомитись з цікавими фактами про спорт, детальніше дізнатися про українських спортсменів,  прочитати захоплюючий спортивний гороскоп та вислові відомих людей!

img_2222

Завдяки спільним зусилля, як вчителів так і учнів день пройшов цікаво, діти отримали багато позитивних емоцій, а головним стало те, що спорт об’єднав всіх і кожного у нашій гімназійній сім’ї!