Виховна робота

День матері

У неділю 12 травня в Україні відзначався День матері.  Мама… Це  перше  слово,  яке  промовив  кожен  першим. У  мами  найдобріші  і  найласкавіші  руки,  вони  все  уміють. У мами  найвірніше  і  найчутливіше  серце – в  ньому  ніколи  не  згасає  любов,  доброта,  ніжність.

У п’ятницю, 17 травня, учні 5 В класу запросили на свято, приурочене Дню матері, своїх найдорожчих матусь та бабусь. Діти підготувати для дорогих глядачів вірші, пісні, танці та інсценівки. З їх  вуст звучали слова подяки та шани до матерів, які зростили та оберігали протягом усього життя. Святим почуттям любові до матері були пронизані усі номери концертної програми. Діти бажали добра і здійснення сонячних материнських мрій і надій своїм рідненьким матусям та бабусям, а також сили та спокою, щасливої долі на рідній землі, здоров’я на довгі літа.

 

  Дуже приємно, що подивитися на виступи своїх діток прийшли і мами, і бабусі. Глядачі тепло реагували на дитячу творчість. Особливо сподобалися танці у виконанні дівчаток та хлопчиків. Оплески додавали дітям впевненість і вони намагалися якомога краще виконувати приготовані номери. 

Класний керівник – РОЖЕНКО Людмила

 

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button