День миру

В рамках святкування Міжнародного дня миру, 21 вересня у Городоцькій гімназії було організовано та проведено освітні заходи, спрямовані на формування глибокого розуміння важливості миру:

години інформування у 5 – 11 класах на тему «Відзначення Міжнародного дня миру», класними керівниками були проведені години спілкування «Хай буде мир на всій землі». Були проведені флешмоби: учні 5-х класів взяли участь у флешмобі «Голуб Миру», створили масову формацію у формі голуба миру; учні 11 – Б класу створили флешмоб «Мир».

Також гімназисти взяли участь у Всеукраїнському флешмобі «Дзвін миру». У гімназії дзвонив шкільний «дзвоник миру», який сповіщав про волю дітей та вчителів, щодо встановлення миру в Україні та цілому світу.