День Перемоги

Ми святкуємо 70 – річницю Дня Перемоги над фашизмом у Другій світовій війні. Дорогою ціною заплатив український народ у найстрашнішій за всю світову історію війні 1941 – 1945 років. Вже минуло 70 років з тієї травневої ночі, коли замовкли останні постріли гармат, настала тиша, прийшов мир.

Все далі відходять грізні і важкі роки Великої Вітчизняної війни, але не згасає пам’ять про тих, хто віддав своє життя і захистив рідну землю від ворогів.

novyiy kollazh3 300x300 - День Перемоги

Кожного року цього травневого дня з сумом і біллю ми згадуємо жителів нашого міста, що загинули від рук фашистів.

novyiy kollazh12 300x300 - День Перемоги

І сьогодні учні 5(9)А класу разом із класним керівником Гонтар Р.Д. відвідали музей бойової слави, де представлені експонати, які використовували під час війни. Екскурсовод розповідала нам історію війни від перших до останніх днів. Наші люди витримали цю війну і перемогли. Перемогли тому, що вели війну справедливу, Вітчизняну, відстоювали право на життя.

Зупинись, прислухайся на мить –

Кричить з вогню і мати, і дитина.

Хай буде мир, хай більше не горить

У пеклі війн твоє життя, людино!

gif;base64,R0lGODlhAQABAAAAACH5BAEKAAEALAAAAAABAAEAAAICTAEAOw== - День Перемоги

Учениця 9-А класу Снігурська Альона