Виховна робота

День рідної мови

“Слова та голос – більш нічого.
А серце б’ється – ожива,
як їх почує!..Знать, од Бога
І голос той, і ті слова
Ідуть між люди!”
Т. Г. Шевченко

21 лютого всі нації та народності відзначають Міжнародний день рідної мови, проголошений на ХХХ сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО, що проходила з 26 жовтня по 17 листопада 1999 р. в Парижі.
Головна мета цього свята – сприяння мовній різноманітності та стимулювання вивченню іноземних мов населенням різних країн.
День рідної мови – значуще свято для представників 130 національностей, носіїв різних мов, які проживають на теренах нашої держави. Духовне надбання кожного етносу зберігати і передавати із покоління в покоління рідну мову, культуру, традиції та обряди.
З нагоди свята в бібліотеці корпусу №2 Городоцького ліцею √1 для учнів 5-6 класів було проведено книжкову виставку “Рідна мова – солов’їна!”, де учні змогли ознайомитися із милозвучністю та історією нашої рідної мови.
Солов’їна, мелодійна, чарівна, багатогранна, барвиста….всі ці слова про нашу рідну українську мову. Вона вміщує в собі весь світ, який дивує та захоплює багатством слів, безмежністю форм та милозвучністю. Шануйте свою рідну мову.

img 6bec1d047888e53b0d06d3606eafcfb4 v 1050x1400 - День рідної мови

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button