Оголошення

День Соборності України

Моя Україна — широкі простори,

Поля і левади, долини і гори,

Молитва і пісня, і слово натхнення,

Наш труд і талант,

Україно, — для тебе.

      22 січня у 3(7)А класі проведена виховна година на тему: «День Соборності України».

      Метою якої було – поглибити знання учнів про історичне минуле нашої держави; формувати національну свідомість школярів, виховувати патріотів рідної держави; розвивати пізнавальні інтереси.

g0wCKWbKg78

     Не можна бути справжнім громадянином своєї країни, коли ти не усвідомлюєш свого коріння, не знаєш історії свого народу і своєї сім’ї. Сьогодні ми з вами проводимо виховну годину «Соборність України.»

4TpXskdCnx0

      У всіх народів світу існує повір’я, що того, хто забув звичаї своїх батьків, карають люди і Бог. Він блукає світом, як блудний син, і ніде не може знайти собі притулку, бо він загублений для свого на­роду.

yxZ7XuD0AZg

    Упродовж останніх років українці все частіше звертаються до свого коріння, до своєї історії. Безцінним є й історичний досвід поколінь, тому, перейняти його естафету, засвоїти найкраще — дуже важливо для молоді.

VlOAj-aAYB8

     Протягом багатьох століть історичного роз­витку Україна не мала власної державності та єди­ної території. Українські землі належали багатьом державам: найбільше Росії, Литві, Угорщині, Речі Посполитій, згодом Румунії, Чехословаччині. Але цей славетний день прийшов — 22 січня, День Соборності України.

BaPwwtxlk38

      На протязі 45 хвилин учні декламували вірші, співали пісні про Україну, розповідали підготовані ними експрес – повідомлення. І на завершене в знак єдності написали назви населених пунктів, які є їм чимось дорогими на карті України, незважаючи в якій частині України вони знаходяться, адже Україна – єдина країна і усі ми діти її.

Класний керівник – Коваленко О.В.

Матеріал розмістив користувач: Коваленко Олена

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

x

Прочитайте також

День Європи

День Європи – це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, який ґрунтується ...