День Святого Валентина

День Святого Валентина – це свято, коли люди відкрито говорять про найпрекрасніше у світі почуття – про кохання.

В гімназії, у цей холодний лютневий день на душі тепло як ніколи, а повітря заполонили відчуття щастя і радості. Школа зустрічала своїх учнів романтичною музикою про кохання та незвичайним «Лабіринтом кохання». З самого ранку почала працювати «Пошта Амура», а завдяки «Дошці зізнань» гімназисти мали змогу висловити свої почуття один до одного.

obA7nmpY9lM

Окрасою цього дня став ярмарок-розпродаж солодкої випічки та різноманітних саморобних виробів. Кожен з гімназист мав змогу придбати якусь дрібничку та поласувати смачненьким.

F7_tZ8z7_00

П’ятикласники брали участь в конкурсі «Серце з сюрпризом», в якому могли обміняти паперові серця на цукерки. В бібліотеці проходив конкурс на кращого читця віршів про кохання «Гаряче серце», де учні відкрили свої серця поезії і поринули в світ романтики. Кожен клас взяв участь в конкурсі на кращу валентинку.

fogQKk8LDdo

Це свято на один день перетворило гімназію на справжню країну добра, любові, віри та надії.

BRtmuES_J6A