День Святого Валентина

14 лютого – День Святого Валентина – день, коли люди відкрито говорять про найпрекрасніше у світі почуття – про кохання.

Цікаво і активно пройшли в цьому році заходи до дня Святого Валентина з учнями нашої школи . У Городоцькій гімназії у цей холодний лютневий день на душі тепло як ніколи, а повітря заполонили відчуття щастя і романтики.

Рано-ранесенько почала працювати святкова пошта, адже «Скринька кохання» була переповнена валентинками. У цей святковий день звучали сучасні та народні пісні про кохання.

Силами учнівського самоврядування, серед учнів 1(5)-х класів був організований конкурс «Знайди сім сердець», акція «Символ кохання», конкурс на кращу Валентинку переможцями якого стали:

І місце – 4(8)-а клас, ІІ місце – 5(9)-А клас, ІІІ місце – 2(6)А клас.

Також було підготовлене вітальне святкове дійство «Богині кохання» учасники якого завітали до кожного з класів гімназії.

У шкільній бібліотеці проводився конкурс на краще виконання пісень про кохання «Мелодія закоханих сердець». Переможцями якого стали:

І місце – Горват Ольга, учениця 3(7)-Б класу; ІІ місце – вокальна група «Бігуді», учениць 4(8)-А класу; ІІІ місце – учні 2(6)-Б та 2(6)-А класів.

Протягом дня діяла акція «Дошка зізнань», а також відбувся ярмарок-розпродаж солодкої випічки та різноманітних саморобних виробів.

Різноманітні конкурси, веселі забави, мелодійні пісні створили атмосферу радості й тепла. Кожен учасник переконався в тому, що День закоханих – свято чудес, яскравих вражень і кохання.