День Святого Валентина

День Святого Валентина (Валентинів день, День Закоханих) — щорічне свято, яке припадає на 14 лютого.  За легендою, священик Валентин жив у третьому столітті. Тоді римський імператор заборонив своїм воїнам одружуватися, але Валентин продовжував таємно вінчати закоханих. За це його ув’язнили та потім стратили. Перед смертю він написав прощальну записку доньці тюремника, яку кохав усім серцем. Цей лист і став першою “валентинкою”.

1581429069 5300 - День Святого Валентина

Щорічно в нашому ліцеї  діти дарують “валентинки” своїм друзям та вчителям. Приємно отримувати несподівані сюрпризи в цей день.

zobrazhennya viber 2020 02 14 11 01 57 - День Святого Валентина

У п’ятницю, 14 лютого, в Городоцькому ліцеї №1, чергові учні 7-Б класу разом із класним керівником Ярчак Л.К. та члени учнівського самоврядування створили теплу та душевну атмосферу завдяки організованому святу до  Дня Закоханих .

zobrazhennya viber 2020 02 14 11 01 49 - День Святого Валентина

У ліцеї цілий день працювала «Пошта Амура», завдяки якій усі бажаючі могли виразити свою симпатію валентинкою. На перервах лунала  музика про кохання і дарувала чудовий настрій. У корпусі №2 був організований та проведений квест для 5-6 класів.

Амур та два чарівних Янголятка привітали усіх учнів та вчителів нашої школи, даруючи їм частинку учнівського серця та теплоту душі.

zobrazhennya viber 2020 02 14 11 01 47 - День Святого Валентина

Наші ліцеїсти отримали величезне задоволення .

Щиро, різнобарвно, з гарним настроєм  родина  ліцею № 1 відзначила День святого Валентина.
Вітаємо зі святом! Бажаємо Вам, всеперемагаючої любові, відчуття повноти та неповторності життя!

Педагог-організатор – Бас Л.П.