День цивільної оборони

День цивільної оборони в Городоцькій гімназії

Кожна людина має невід’ємне право на життя. Ніхто не може бути свавільно позбавлений життя. Обов’язок держави – захищати життя людини. Конституція України, ст.27

Двадцять другого квітня щорічно в нашій школі проводиться «День цивільної оборони » з метою підвищення рівня знань та практичних навичок щодо дій у надзвичайних ситуаціях.

novyiy kollazh1 2 300x300 - День цивільної оборони

Адміністрація закладу по сигналу  «Увага Всім!» провела евакуацію дітей та вчителів  на безпечну для всіх територію. Учням  Городоцької гімназії вистачило лише 5 хвилин аби евакуюватися.

novyiy kollazh 2 300x300 - День цивільної оборони

Насправді це навчальна тривога. Та в контексті подій в Україні до нього поставилася серйозно і учні і вчителі, адже надзвичайна ситуація може трапитися не заплановано.