День учнівського самоврядування

25 травня у Городоцькому ліцеї №1 відбувся День учнівського самоврядування. День самоврядування-особливий захід для кожного учня, адже це саме той день, коли можна себе відчути учителем, директором чи класним керівником. Цей день став цікавим для усіх членів шкільної родини. Обов’язки директорки ліцею виконувала – Кукса Юлія,учениця 11-А класу, заступницями директорки з навчально-виховної роботи в цей день були Якимець Анастасія, учениця 11-Б класу і Горін Зоряна, учениця 10-Б класу. Чала Даніела, учениця 11-Б класу, виконувала обов’язки заступниці директорки з виховної роботи. На один день у школі відбулися великі зміни – до роботи взявся новий педагогічний колектив. Робота була нелегкою, але успішною. Кожен зміг проявити себе в чомусь новому. Виконуючи свої обов’язки, учні відчули наскільки відповідальна та нелегка учительська праця. Звичайно, усі хвилювалися, але учні залишилися задоволеними роботою «молодих учителів» та високими балами, якими були оцінені їхні знання. Цей день приніс багато позитивних вражень та емоцій для учнів та учителів.

Президент Городоцького ліцею №1 – Кукса Юлія