Оголошення

День усіх закоханих

День Святого Валентина ще іменують Днем усіх закоханих. Свято — неофіційне і не є вихідним, проте активно відзначається молоддю щорічно 14 лютогоДень Валентина прийшов до нас з-за кордону і дуже скоро став одним з найпопулярніших молодіжних свят.

Щороку 14 лютого молоді люди, що мають пару, дарують своїм половинкам різноманітні подарунки:

  • «валентинки» — символічні листівки у формі сердечок, які містять признання в коханні, найчастіше у віршованій формі;
  • солодощі, виготовлені в тій же «серцевій» формі або які зображують фігурки Купідона — бога любові;
  • м’які іграшки та сувеніри.

 Очевидно, що головні символи свята повинні бути виконані в яскравих червоних і рожевих тонах — кольорах, що означають пристрасть і полум’я почуттів.

У Городоцькій гімназії у цей холодний лютневий день на душі було тепло, як ніколи, а повітря заполонили відчуття щастя і романтики.
З самого ранку в гімназії  лунала романтична музика та пісні про чарівні почуття ,а також почала працювати « Пошта Амура», яка, незабаром, вщент була заповнена валентинками,

також працювала фотозона, де кожен міг зробити фото на пам’ять про цей день.

За ініціативи учнівського самоврядування було влаштовано два цікавих квести, один з них підготували учні 1(5)-А класу Маланюк Христина та Шиманська Софія для 6(10)-х класів, у якому перемогли учні 6 (10)- Б класу.

Інший квест підготували учні з 6(10)- Б класу з міністерства юстиції-  Гаванюк  Іванна та Роговська Ксенія, у якому перемогу отримали учні 1 (5)-Б класу.

У цей святковий день було влаштовано та проведено конкурс пісень та віршів про кохання,у якому перемогли : Шимкова Ангеліна з піснею «Хто як не ти?» 5(9)-А клас та Бобко Вікторія з віршем « Про кохання» -1(5)-Б клас.

Також у цей день проходив конкурс на кращу валентинку, а стіни  гімназії прикрашали найкращі валентинки, які виготовили наші талановиті учні – переможці будуть нагороджені грамотами.

 

 

 

 

 

 

 

За ініціативи президента та прем’єр- міністра гімназійного парламенту Бас Ренати та Коріньовської Аксенії   було проведене  театралізоване  святкове дійство  учасники, якого, завітали до кожного з класів гімназії. Святкове вітання підготували: Маланюк Христина, Томчук Анастасія, Шимкова Ангеліна, Коріньовська Аксенія та Бас Рената.

Незважаючи на ставлення людини до різноманітних нововведень, День усіх закоханих може стати прекрасною нагодою приділити близьким більше уваги, висловити свої почуття. У середині лютого, коли всі так втомилися від зими, це свято допомагає створити справжній весняний настрій, а можливо, і наблизити прихід довгоочікуваної весни…

Педагог-організатор –  Бас   Л.П.

Матеріал розмістив користувач: Коваленко Олена

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

x

Прочитайте також

День Європи

День Європи – це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, який ґрунтується ...