Головна , Робота гімназії , Виховна робота , Виховна робота , День Збройних Сил України. Свято учнів 2(6) А класу

День Збройних Сил України. Свято учнів 2(6) А класу

Сьогодні ми зібралися для того, щоб привітати зі святом наших хлопчиків, адже вони – майбутні захисники Вітчизни.

71263430

Відзначати День Збройних Сил України сприяє згуртуванню дитячого колективу. Розвиває розумові і фізичні здібності, кмітливість і спритність. Виховує патріотичні почуття до рідної землі, дружби та взаємоповагу один до одного, взаєморозуміння. Прищеплює прагнення до занять фізкультурою. Збереження народних звичаїв, традицій, свят.

09585267

Дівчата 2(6) А класу також підготували цікаві спортивні змагання: біг у мішку, стрибки з м”ячем, найсильніший та інші для своїх хлопців-однокласників.

43666557

Про автора