Виховна робота

День здоров’я

      У нашій суспільній свідомості вітає одна дуже проста думка, безпосередньо пов’язана з питаннями здоров’я і проблемами його відсутності. «Буде здоров’я – решта все, додасться», – так звучить це багатовікове спостереження. І дійсно, наявність або відсутність у людини цього найціннішого стану, докорінно визначає його повсякденне життя, соціальне і суспільне оточення. Здоров’я – це справжнє багатство, наявність якого ми з вами інколи ігноруємо. Здорові люди здебільш рідко замислюються про те, як правильно і розумно влаштувати свій побут і життєдіяльність, щоб їх здоров’я залишалося міцним і надійним на тривалу перспективу. Наше власне здоров’я дуже легко втратити. Люди, що страждають тими чи іншими, особливо хронічними захворюваннями, на практиці кажен день стикаються з масою проблем, які активно відволікають їх від справжнього повноцінного життя.

      Міжнародний святковий день, спрямований на залучення широкої громадської уваги до цих проблем і питань – Всесвітній день здоров’я, відзначається щорічно 7-го квітня. Це свято увійшло в традицію, за даними проекту DilovaMova.com, з середини минулого століття.

       Не обійшло це свято і нашу гімназію. О 8.10. учні та вчителі гімназії зібрались на зарядку, щоб набратись сил та енергії перед уроками.

DSC 0309 300x199 - День здоров’я

На кожній перерві вчителі фізкультури Вірик А. К. та Хоптова І. С. проводили цікаві конкурси та естафети для учнів, серед яких: дартс, переможцями якого стали Орел Роман, Кукурудза Артур і Пасічник Денис;

стрибки в довжину – Рудныцький Едвард та Буцький Максим;

DSC 0387 300x199 - День здоров’я

підтягування у висі на перекладині – Лясковський Михайло, Косик Богдан та Кончен Андрій;

DSC 0373 199x300 - День здоров’я

згинання та розгинання рук в упорі на брусах – Косик Богдан, Лясковський Михайло, Ципляк Ярослав.

DSC 0384 199x300 - День здоров’я

      Після уроків відбулися спортивні змагання між вчителями та учнями, які мали назву “Citius! Altius! Fortius!”. Кожна команда складалась із 10 учасників. У команді учнів були: Макарова Катерина – капітан команди, Ціліцінська Ліана, Трач Наталія, Підлісна Наталія, Пасічник Анастасія, Косовська Руслана, Бойчук Андріана, Щерба Інна, Розгон Тетяна та Вірик Катерина. Щодо команди вчителів, то вона складалась із: Станиці Світлани Василівни – капітан команди, Мацькової Лариси Миколаївни, Гріх Олени Іванівни, Коваленко Олени Василівни, Когут Людмили Анатолівни, Денисюк Тетяни Віталіївни, Павонської Олени Олексіївни, Роженко Людмили Михайлівни, Оцишеної Оксани Петрівни, Сокальської Наталії Борисівни. Змагання містило 6 конкурсів, серед яких: дартс, боулінг, передавання м’яча, біг та два конкурси з обручами. Перемогу у змаганнях здобули учні гімназії, здобувши 10 балів з 12.

DSC 0484 300x199 - День здоров’я

            Загалом всі залишились задоволеними, адже спорт – це не лише позитивні емоції, а й життя!

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button