ДЕНЬ ЗЕМЛІ

22 квітня вся планета відзначала Всесвітній День Землі. Не обійшло це свято і нашу гімназію. Гімназійний парламент разом із учнями 4(8)-Б класу та працівниками ЦРБ вирішили провести екологічний десант «Посади деревце». Таким чином, вони разом посадили 100 берізок. Адже, немає кращого способу відсвяткувати Всесвітній День Землі, як зробити щось корисне для неї.

DSC01536

Метою акції було формування екологічної культури в учнів, поширення знань про стан, значення та захист зелених насаджень.

DSC01535

Однією з найбільш актуальних проблем людства є захист навколишнього середовища. Справа в тому, що наша планета має перспективу в найближчому майбутньому перетворитися в один великий смітник. А дерева є легенями нашої планети, тому що вони очищують повітря. Саме вони символізують життя, здоров’я, процвітання та любов.

DSC01594

Своїм прикладом учні показали, що не варто бути байдужим, адже наше місто потребує нашого піклування і турбота про нього в наших руках.