Виховна робота

День знань

    1 вересня – це не звичайний день. Це День Знань. Це час, коли дітлахи після веселих і тривалих літніх канікул йдуть до школи, а деякі підлітки починають доросле життя у Вищих навчальних закладах. 1 вересня завжди нагадує про те, що час не стоїть на місці, і особа піднялася на новий, більш дорослий рівень у своєму житті.

     Цьогоріч наша гімназійна родина поповнилася 71 п’ятикласником. З новими силами та жагою до знань усі учні на шкільному подвір’ї радо зустрічали новий навчальний рік.

wFEhCi32FKg1 300x225 - День знань

     Відверто кажучи, більш гарної традиції як розпочати навчальний рік святом, важко було вигадати. Адже це, дійсно, є святом. В перший день осені розпочинається важкий рік навчання, який сповнений як гарними, так і поганими моментами. Але головним є правильно розпочати цей процес і тоді все буде добре. Після того як дітлахи та дорослі сповняться новими силами та позитивними емоціями, з’являється енергія для подальших робочих днів. Тому, не слід недооцінювати та ігнорувати перший день навчання, День Знань, оскільки лише в цей урочистий і святковий момент, можливо буде усвідомити всю радість і важливість проходження особи на новий та більш дорослий щабель життя.

aeQmwGWsvUU 300x199 - День знань

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button