Виховна робота

День Знань

1 вересня – це не звичайний день. Це День Знань. Це час, коли деякі дітлахи вперше після веселих і тривалих літніх канікул йдуть до школи, а деякі підлітки починають доросле життя у Вищих навчальних закладах. 1 вересня завжди нагадує про те, що час не стоїть на місці, і особа піднялася на новий, більш дорослий рівень у своєму житті.

oBmYmAqXH E - День Знань

           Але, все ж таки, ця подія є більш вагомою саме для школярів. Одразу ж після літнього відпочинку вони починають готуватися до школи. До місця, де діти пізнають навколишній світ, і де отримують багато нових і корисних знань. Значення має не лише навчання, адже після довготривалої перерви, школярі бажають зустрітися як зі своїми друзями, так і улюбленими вчителями. День Знань – це дуже урочисте свято, оскільки в цей день батьки та діти приходять з квітами та влаштовують свято.

opjQ709nIVw 300x198 - День Знань

         Не оминуло це свято цього річ і нашу рідну гімназію. Директор та вчителі традиційно побажали успіхів та гарного навчання. Також на нашому святі був присутній народний депутат України, випускник гімназії, меценат і просто особливий гість Герега Олесандр Володимирович. Який разом з директором гімназії вручив Похвальні листи відмінниками навчання.

        Цього річ сонечко особливо яскраво світило 68 п’ятикласникам, які прийшли на навчання до Городоцької гімназії. Також це свято було дуже особливим для 36 одинадцятикласників, адже воно для них це останнє свято першого вересня у стінах рідної гімназії.

GPsen6hQsfk 300x200 - День Знань

       Кожен із школярів по різному сприймає перший день осені. Для дітлахів це безперечно яскраве свято та урочиста подія, їхні думки сповнені радістю від зустрічі з друзями та захопленням від нових подій, а для підлітків, ця радість перетинається з сумом, адже вони розуміють, що для них скоро почнеться доросле життя, а час промайнув занадто швидко.

9hxNkNJcf0Q 300x198 - День Знань

         Відверто кажучи, більш гарної традиції як розпочати навчальний рік святом, важко було вигадати. Адже це, дійсно, є святом. В перший день осені розпочинається важкий рік навчання, який сповнений як гарними, так і поганими моментами. Але головним є правильно розпочати цей процес і тоді все буде добре. Після того як дітлахи та дорослі сповняться новими силами та позитивними емоціями, з’являється енергія для подальших робочих днів. Тому, не слід недооцінювати та ігнорувати перший день навчання, День Знань, оскільки лише в цей урочистий і святковий момент, можливо буде усвідомити всю радість і важливість проходження особи на новий та більш дорослий щабель життя.

          То ж бажаю усім наснаги, енергії, нових звершень та НАЙголовніше – МИРУ У НАШІЙ ДЕРЖАВІ!

 

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button