День знань

Як швидко пролітають три, здавалося б, нескінченних місяці літа. І ось настає день, коли всім школярам потрібно починати новий навчальний рік. День знань  – момент початку нового життя, нового етапу. Тому в цей день всюди панує атмосфера свята і радості.

zobrazhennya viber 2019 09 02 15 42 29 1 - День знань

Вулицями йдуть гарно вбрані школярі. П’ятикласники  невпевнено підходять до стін ліцею, по ним видно, що вони раді, але є невелике хвилювання.

Учні випускних класів гуртуються всі разом. Вони спілкуються, сміються і тримаються один одного. За час, проведений в школі, вони стали сім’єю. І для них це свято наскільки урочисте, настільки і сумне. Вони всі ніби повернулися назад – до п’ятого класу. Тільки стали трохи старше. Вони немов повторюють той день, тільки не починаючи нове життя, завершуючи цей етап.

zobrazhennya viber 2019 09 03 19 51 17 - День знань

2 вересня у Городоцькому ліцеї № 1 відбулося Свято – День знань.

Це  особливе свято не лише для школярів, а й для вчителів та батьків. Завжди яскравий, насичений емоційністю та хвилюючою атмосферою день важко забути! Голосно звучить урочиста музика, звідусіль лунають теплі привітання та побажання – це все про одне із найважливіших шкільних свят.

В цей день лунали пісні, вірші,побажання, привітання та теплі слова. виконувалися танці та навіть «дитинство» завітало в гості до випускників .Усі бажали школярам успіхів у навчальному процесі та щоб новий навчальний рік приносив тільки приємні враження! Особлива увага була приділена тим, для кого перший дзвоник дійсно пролунав вперше у нашому ліцеї,тобто 63 п’ятикласникам, та для кого – востаннє- а саме 48 одинадцятикласникам.

Урочисто, під оновлений гімн ліцею № 1 у виконанні випускниць , найстарші учні школи провели новачків під «рушниковим перевеслом» , що наче птах розпахнув свої білі крила до країни знань, де дітей очікує світ цікавих наук і невичерпних знань.

zobrazhennya viber 2019 09 03 19 51 11 - День знань

День знань. Це новий поріг, новий щабель, безмежні знання і неймовірні відкриття. Школа – наш другий дім.

zobrazhennya viber 2019 09 02 16 12 21 - День знань

Хочеться побажати, щоб цей день не був причиною печалі, а запам’ятався довгоочікуваними веселими зустрічами, завзятим і дзвінким сміхом, новими цікавими знайомствами і пробудженням спраги до знань. Щоб сил і терпіння вистачило на весь прийдешній рік! Високих оцінок, легких контрольних, цікавих уроків і вірних друзів, з якими все, що було вже сказано, легко здійсниться!

Педагог-організатор – Бас Л.П.