Оголошення
Головна , Робота гімназії , Виховна робота , Виховна робота , Другий етап Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних

Другий етап Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних

16 травня в м. Кам’янець-Подільський пройшов другий етап Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних. Головне гасло заходу “Про безпеку пам’ятай, цінуй життя – в біду не потрапляй!”.

За звання “кращий знавець” правил безпеки життєдіяльності змагалось 9 команд з Городоцького ,Новоушицького, Ярмолинецького, Кам’янець-Подільського, Чемеровецького, Віньковецького та Дунаєвецького районів області.

Важливо зазначити, що усі команди стали переможцями у районних та міських змаганнях. Отож першість виборола команда “Екстрим”  Городоцької гімназії яка представляла Городоцький район, друге місце зайняла команда “Спалах” з Нової  Ушиці, а на третій сходинці опинилась команда “Шалений позитив” з смт. Ярмолинці.

 Всі учасники змагань отримали дипломи, а переможці – ще й цінні подарунки та грамоти.
Дякуємо усім учасникам команди,які показали найкращий результат,а саме: Роженку Богдану, Бас Ренаті, Коріньовській Аксенії, Гриб Анастасії, Роговській Ксенії, Ямборко Альбіні. Дані заходи підвищують обізнаність дітей правилам пожежної безпеки, та є своєрідною профілактикою, що в майбутньому допоможе в разі реальної загрози скористатись набутими знаннями.

Педагог-організатор: Бас Л.П.

 

Матеріал розмістив користувач: Коваленко Олена

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

x

Прочитайте також

Вручення обласних премій переможцям

18 травня 2018 року в приміщенні Хмельницького національного університету відбулися урочистості з нагоди вручення обласних ...