«Фізичні вправи можуть замінити безліч ліків, але жодні ліки в світі не можуть замінити фізичні вправи»,- сказав Альфред де Мюссе. І ми погоджуємося з ним на всі 100. Тому сьогодні, з нагоди Всесвітнього дня здоров’я учні 10-Б класу залюбки взяли участь у ранковій зарядці, а також щоденно покращують своє здоров’я, займаючись у різноманітних секціях. Крім того ми впевнені, що важливим є не лише фізичне, а й ментальне здоров’я.Ми переконані, що шашки і шахи — відмінні тренажери для гнучкості розуму. Регулярні заняття ними — це психологічна школа успіху. Завдяки ним активізується й удосконалюється вся інтелектуально-вольова сфера. Тут і увага (треба стежити за ходами партнера, за змінами комбінації фігур на дошці), і уява (уявлення, як зміниться ситуація після ходу), і мислення (пошук оптимальних варіантів), і витримка, і регулярний рух до мети.

photo 5296469406920066740 y - Фізичні вправи можуть замінити безліч ліків, але жодні ліки в світі не можуть замінити фізичні вправи

Зважаючи на це, 07.04 у 10-Б класі відбувся сеанс одночасної гри в шашки із відомим своїми спортивними досягненнями та борцем за здоровий спосіб життя городоччанином Омельчуком Костянтином. Одночасно було зіграно 10 партій. Гра була завзятою, емоції щирими та настрій відмінним! Усі бажаючі могли взяти участь у заході. Так, учителька української мови та літератури Бредняк Валентина Йосипівна теж спробувала свої сили та отримала задоволення від гри.

photo 5296469406920066741 y - Фізичні вправи можуть замінити безліч ліків, але жодні ліки в світі не можуть замінити фізичні вправи

Учень 10-Б класу Гоцанюк Назар здобув перемогу, а учень 7-Б класу Маршалок Максим зіграв в нічию.

photo 5296469406920066738 y - Фізичні вправи можуть замінити безліч ліків, але жодні ліки в світі не можуть замінити фізичні вправи
photo 5296469406920066739 y - Фізичні вправи можуть замінити безліч ліків, але жодні ліки в світі не можуть замінити фізичні вправи

Їх було нагороджено пам’ятними медалями та призами. Решта учнів отримали солодкі частунки та мотивацію продовжувати грати шашки та покращувати своє ментальне здоров’я! Дякуємо за допомогу у проведенні заходу учительці фізичної культури 10-Б та 7-Б класів Хоптовій Ірині Станіславівні та, звичайно, маестро Омельчуку Костянтину Миколайовичу.

Класний керівник 10-Б класу Ярчак Л.К.